Assa Abloy Grupi lukukomplektid

Enamik Assa tooteid komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadusele, aga mõned komplektid on universaalsed. 
Lukukomplekte on kasulik osta, sest enamasti kehtib vähemalt mõnele komplektile ka kampaaniahind. 


Assa Entre (varasem Assa 2000) ja Assa 565, mida kliendid otsivad ka SYM nimetuse kaudu, on klientide poolt hinnatud juba üle kahekümne aasta. 

Yale Doorman on viimastel aastatel eriti nõutud, sest sisaldab palju kasulikke funktsioone ning on tänapäevaselt nutikas. 

Entr,  samuti nutikas lukk, sobib hästi kortermajades vana luku täiustamiseks. 

SMARTair™ on võimas juurdepääsukontrolli süsteem, mis pakub nutikat, kuid lihtsat võimalust loobuda võtmete kasutamisest. 

Abloy 428 (endine Boda 428) on nõutud lisalukk. 

Abloy 451S on tootmisest maha võetud. Sellele pakume me asendusi. 


 

Assa muud tooted leiate vasakult menüüst ja ülalt menüüst leiate teised tootjad/kategooriad, sh ka nt Vasara ning teiste tootjate lukukomplektid.

 
 
 
 

Assa Abloy grupi lukukomplektid, Assa lukuraamid, Assa vasturauad, Assa lukusüdamikud, Assa südamikukatted ja väändenupud, Assa tualetilukkude tarvikud, Assa katteplaadid, Assa hinged, Assa ukselingid, käepidemed, uksenupud, Assa koodlingid, Assa aknalingid, Assa Abloy FIX aknafiksaatorid, Assa Abloy uksesulgurid, Assa tabalukud, Assa kapilukud ja nurgariivid, Assa evakuatsioonitooted, Assa elekromehhaanilised ja läbipääsutooted, SMARTair, Assa uksemagnetid, sõrmejäljelugeja ekey, Assa lukuõli ja lukurasv, Assa kruvid ja karad linkidele, Assa võtmed 
 

  


http://buy-steroids.org