Abloy 451S asenduskomplektid 

Abloy 451S lukukomplektid on tehase poolt tootmisest maha võetud ja neid pole enam müügivõrkudes saada. Allpool kirjeldatud asenduskomplektidega saate vähese vaevaga kulunud 451S-i välja vahetada. 

Komplektid, et välja vahetada Abloy 451S lukuraam, kui ukselingid ja ülemine lukusüdamik on töökorras, ning te ei soovi kahesüsteemset turvalist lukustust. 

Komplekti kuuluvad lukuraam ja kaks lihtsat küljekatteplaati, fotol näidatud link ja väändenupp komplekti ei kuulu. 

Tavaraam Assa 565 + 2 küljekatteplaati kroom 35.54 | messing 43.97
Turvaraam Assa 8765 + 2 küljekatteplaati kroom 53.81 | messing 62.21

Kahesüsteemsed turvalukukomplektid, et Abloy 451S asendada sama turvalise vastu

Kahesüsteemseks lukukomplektiks loeme lukku, kus on ühes komplektis ühendatud nii turvalukusüsteem kui ka tava(käigu)lukusüsteem. Abloy 451S lukukomplektil oli see lahendatud nii, et lukuraami ülemises osas asetses tava(käigu)lukk. Südamik avanes/sulgus väljastpoolt võtmega ja seestpoolt väändenupuga. Selline lukustus on vajalik selleks, et pääseksite paanikaolukorras kiiresti ruumist välja. Luku allosas oli aga turvalukk, mõlemalt poolt lukustuv südamik. Turvalukk on välja töötatud teie vara paremaks kaitseks. 
Tavaliselt soovitatakse sama tulemuse saamiseks paigaldada uksele allosasse käigulukk ja veidi kõrgemale turvalukk (või vastupidi). Assa Entre lukukomplektid on kahesüsteemsed, nagu Abloy 451S, see tähendab, et samas komplektis on nii turvalukustuse võimalus kui ka käigulukustuse võimalus. 
Juhul kui kaalute kogu lukukomplekti väljavahetamist, soovitame valida lukukomplektide ASSA Entre hulgast sobivaim. Entre komplektile on vaja juurde osta üks küljekatteplaat ukse välimisele poolele (et ära katta aukude erinevused varasemalt paigaldatud Abloy 451S-ga).
 


http://buy-steroids.org