• Avaleht

 

Palmett Lukud OÜ

Tallinn: Laki 3a, tel 656 3631
Tartu: Ringtee 75, tel 738 0154
palmett@palmett.eu


Osta meie e-poest või Lõunakeskuse poest vähemalt 40.- euro eest ja võid võita perereisi Pariisi Disneylandi!

Osta Lõunakeskusest või e-keskusest Astri.ee 1.-31.august vähemalt 40€ eest ning võid võita perereisi Pariisi Disneylandi, kus Sind ootavad Pikne McQueen, Matu ja teised ehtsad Autode tegelased.
Kampaania tingimused:
Kampaania periood: 01.08-31.08.2017.
Kampaanias osalemiseks osta ükskõik millisest Lõunakeskuse tarbimiskohast või e-keskusest Astri.ee vähemalt 40€ väärtuses kaupa.
Hoia alles ostutšekk ning registreeri ostutšeki number veebilehel astri.ee/kampaania. Ostes e-keskusest Astri.ee, osalete loosimises automaatselt ning ostutšekki registreerida ei ole vaja.
Juhul kui kampaanias osalejal ei ole eelnevalt loodud Astri ID-d, siis tuleb esmalt kampaanias osalemiseks luua Astri ID (aadressil astri.ee – loo konto).
Iga nädal kampaania perioodi jooksul loositakse välja auhindu. Võitjatega võetakse ühendust hiljemalt 1 nädala jooksul peale auhindade väljaloosimist. Auhinnad on välja pannud: Sportland, Sokisahtel, N-Trend, Apollo kino, AHHAA 4D elamuskino, Apollo, Arvutitark, Fix massaažid, Restoran Fii, Ice Cafe, ILU, NS King, Stenströms, Photopoint, XS Mänguasjad, Juku Mänguasjakeskus, Lego, Rademar, Boost Juice Bar, Maxi IT, McDonald's, Trips-Traps-Trull.
Iganädalased loosimised toimuvad: 04.08, 11.08, 18.08, 25.08 ning 1.09.
Kampaania peaauhind on reis perele (2 lapsevanemat ning 2 kuni 17-aastast last) Pariisi Disneylandi. Reis sisaldab edasi-tagasi lennupileteid neljale (Tallinn-Pariis-Tallinn), transfeer lennujaamast hotelli ning lahkumisel tagasi lennujaama, 2 ööd ööbimist neljale hotellis Disneylandi lähedal, Disneylandi päevapileteid tervele perele ning reisikindlustust.
Kolmepäevane reis toimub oktoobri koolivaheajal ajavahemikus 21.-29. oktoober 2017.

e-poodi

 
Võite sularahas või pangakontole ei väljastata. 
Peaauhind loositakse välja 01.09.2017. Võitjaga võetakse ühendust hiljemalt 1 nädala jooksul peale auhinna väljaloosimist.
Kui Lõunakeskus ei saa võitjatega 1 nädala jooksul ühendust ning võitja hiljemalt 08.09.2017 võitu ei registreeri, siis võit tühistatakse ja loositakse välja uus võitja.
Võitjate nimed avaldatakse Lõunakeskuse kodulehel astri.ee/lounakeskus ning Lõunakeskuse facebooki lehel.
Osaleda ei saa järelmaksuostudega ega ettevõtetele väljastatud ostutšekkidega.
Valuutavahetustehingud kampaanias ei osale.
Iga ostutšekiga saab kampaanias osaleda ainult 1 kord.
Võidu registreerimiseks tuleb esitada astri.ee/kampaania veebilehel registreeritud ostutšekk.
Keskuses asuvate kaupluste töötajad ei tohi osaleda kampaanias oma kaupluse ostutšekkidega.
Esitatud ostutšekk peab olema loetav. Võidu registreerimiseks tuleb võtta kaasa isikut tõendav dokument, mille alusel võit vormistatakse.


 


steroid-europe, buy steroidsbuy steroid, steroids europe. steroids from europe. buy steroids online custom essay writing services Psychology Essay Writing Service American History Essay Writing Service